Key Lock

Ortaca Gayrimenkul Danışmanlığı

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Muğla emlak danışmanlığı firması Gökçe Gayrimenkul yetkilileri ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

Ortaca Emlak Firması

Ortaca gayrimenkul danışmanlığı alanında çalışan uzman bir şirket olmak, tüketici açısından dolaylı bir avantajla her şeyden önce piyasa kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak anlamına gelmektedir. Bunlar, Muğla’nın Ortaca ilçesinde yatırımın doğası gereği uzun vadede tasarruf sağlayacaktır. İyi bir gayrimenkul yatırımı tavsiyesi, sadece konut ihtiyacını veya bir mülk satın alma arzusunu karşılamak için değil, orta ve uzun vadeye bakmalıdır. Ancak açıkçası, doğrudan faydalar hem alıcı hem de satıcı tarafındadır. Ortaca gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimizle hem alırken hem de satarken en iyi yatırımı yapmanızı sağlıyoruz.

Ortaca’daki Güvenilir Emlakçınız

Ortaca emlak firması Gökçe Gayrimenkul kendisini alıcı veya satıcı aramakla sınırlamaz, inşaatçılar, emlak yatırımcıları ve tabii ki özel şahıslar gibi belirli müşteriler için bir analiz ve araştırma hizmeti sağlar.

Ortaca gayrimenkul danışmanı, gayrimenkul alım satım sürecinde benzersiz ve yeri doldurulamaz bir role sahiptir. Gökçe Gayrimenkul olarak rolümüz basit bir emlakçıdan farklıdır. 

Gökçe Gayrimenkul gibi bir gayrimenkul danışmanlık şirketi, mülkün genel yönetimi, bir varlığın değerinin piyasa analizi veya belirli bir alan, sözleşme kısmı, kiralama yönetimi gibi beklentiler gibi ek hizmetler sunar. Bir gayrimenkul danışmanının tipik müşterisi hem tek bir yatırımcı / girişimci / özel şahıs hem de üçüncü şahıs bir aracı veya bir finans şirketi olabileceği için farklı ihtiyaçlara sahiptir. Gökçe Gayrimenkul, Ortaca gayrimenkul danışmanlığı sunarken tüm alıcı ve satıcılar için gerekli tüm donanıma sahiptir.

 

Gökçe Gayrimenkul olarak temel sorumluluğumuz, belirlenen hedeflere ulaşmada tüm alım satım süreci boyunca müşterilerimize yardım sağlamaktır. Bu yardım, emlak portföyümüzü çeşitlendirmenin bir parçası olarak olası yatırımları öneren mevcut endüstri eğilimleri üzerine bir araştırma yapmayı içerir. Muğla’nın tüm bölgelerinde profesyonel gayrimenkul danışmanı arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Hizmet Bölgelerimiz

logo.png

Gökçe Gayrimenkul bir Galip Gökçe Lojistik Nakliyat İnşaat Emlak Otomotiv ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Oluşumudur.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

İLETİŞİM

Adres: Taşyaka Mah. Baha Şıkman Cad. Meydan Plaza Kat 1 Daire 11

Fethiye / MUĞLA

Gsm: 0 532 356 0 593

Tel: 0 252 611 0 116

E-posta: info@gokcegayrimenkul.com.tr

© Copyright 2020 - Her hakkı saklıdır. Muğla Gayrimenkul Danışmanlığı

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram